Dowiedz się więcej o naszych produktach

Pozostańmy w kontakcie

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze sektora budowlanego oraz kompleksowe podejście do zarządzania relacjami z Klientem powodują, że w obszarze analizy rynku budowlanego jesteśmy pierwszym punktem kontaktu dla podmiotów ze wszystkich szczebli procesu inwestycyjnego, począwszy od inwestorów i banków, poprzez wykonawców, na dostawcach sprzętu i materiałów skończywszy.
Doświadczenie we współpracy zarówno z wiodącymi graczami na rynku budowlanym, jak i podmiotami aspirującymi do roli liderów rynkowych pozwala nam precyzyjnie definiować realne potrzeby informacyjne Naszych Klientów. Naszym zadaniem jest zaoferowanie i dostarczenie Klientowi takich rozwiązań, które bezpośrednio prowadzą do obranych celów biznesowych.
Chcemy mieć wpływ na świadomy i zrównoważony rozwój firm z sektora budowlanego, dbając jednocześnie o zdrowy i uczciwy model współpracy. Praktykujemy indywidualne i partnerskie podejście do Klienta.

Podpis
Bartłomiej Bartnik
Dyrektor sprzedaży, SPECTIS
+48 513 600 921
bartnik.bartlomiej@spectis.pl
Bartłomiej Bartnik

Formularz kontaktowy

Regulamin

"Oświadczam, że diagramy, wykresy, zgromadzone dane statystyczne, zdjęcia jak również wszelkie treści zamieszczone na przedmiotowej stronie internetowej są autorstwa firmy Spectis i stanowią jej własność. Powielanie, przetwarzanie i wykorzystywanie w całości jak również częściowe, może nastąpić jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody Spectis."