Citroen Xsara Picasso. Tani i wart polecenia.

Citroen Xsara Picasso to auto, którego produkcja zakończyła się kilka lat temu. Auto było odpowiedzią Citroena na pojazd konkurencji, czyli Renault Scenic. Czy Xsara Picasso jest dziś samochodem wartym uwagi? Bez wątpienia tak.

Samochód ten należy do kategorii niewielkich vanów. Wysokie nadwozie gwarantuje nie tylko sporo miejsca dla kierowcy czy pasażerów, ale i niemało miejsca na bagaże. To jednak nie jedyny atut Xsary. W samochodzie istnieje możliwość wyjęcia tylnych foteli, dzięki czemu auto staje się wręcz małą ciężarówką, ładowność wtedy bowiem jest bardzo wysoka.

Komfort jazdy.

Samochód można polecić zarówno na długie trasy jak i do jazdy po miejsce. Wysoka pozycja za kierownica ułatwia obserwacje drogi, a komfort jazdy powoduje, że nawet po długiej triasie nie jesteśmy zmęczeni. Atutem samochodu jest wiele ciekawych udogodnień elektronicznych, od doskonałej automatycznej klimatyzacji, tempomatu, czy elektronicznego licznika prędkości, po zautomatyzowane wycieraczki, czy czujniki typu ABS

Samochód jest w naszym kraju dość popularny, nie powinno więc być problemy ze znalezieniem dobrego egzemplarza.

Citroen Xsara to pojazd, który bez wątpienia jest wart zakupu. Niska awaryjność, wysoki komfort jazdy, niskie spalanie paliwa to największe atuty wozu. Warto się o tym przekonać. Citroen Xsara Picasso to pojazd, który da się polubić.